nieuws

Van robuuste constructies tot oogstrelend zichtwerk

De uitbreiding van de Messe in Düsseldorf, een nieuwe entree bij het Al Bayet Stadium in Qatar, de realisatie van de Betuwelijn, een windmolenpark op zee. Projecten die tot de verbeelding spreken en die we graag met u delen via onze website.

Maar er is meer. Overal om je heen komen bochten en bogen voor. Zichtbaar en onzichtbaar. Denk bijvoorbeeld eens aan de lantaarnpalen langs de snelweg, de dragende constructie van een dak, leidingwerk voor de petrochemische industrie of de leuning van een spiltrap. Kwalitatief hoogstaand buigwerk voor verschillende toepassingen maar met dezelfde aandacht en toewijding gebogen.

Nieuwsgierig naar de wereld achter bochten en bogen? Op de pagina ‘projecten‘ en via LinkedIn geven we graag een inkijkje in de toepassing van ons buigwerk in diverse branches.

Wij zijn gecertificeerd volgens:

CE NEN-EN 1090-EXC-4

ISO 9001 2015

Stempelbevoegd onder Lloyd's Herwaarmerk

Als het gebogen moet worden bent u bij ons aan het juiste adres